Něco místo Zlaté hodinky?

Dobrý den, ahoj příznivci PMR vysílání. V posledním hodnocení ČS PMR CUPU jsem napsal, že příští rok se vrátíme zase ke starému formátu, tedy jedna soutěž – jedno hodnocení (vyjma DX a nejdelšího spojení) . Ale stále mi vrtá hlavou ten nápad z dřívějška, náhrada „Zlaté hodinky“ dejme tomu „Zlatou desítkou ČS PMR CUPU“ . K jeho realizaci mne podpořili minimálně tři z Vás. 

O co by šlo? Pravidla vcelku jednoduchá vlastně úplně stejná jako v hlavní kategorii, akorát by se změnilo toto: Každý kdo by se chtěl účastnit “ Zlatých deseti “ by si ze svého deníku UMÍSTĚNÉM na cbpmr.cz SÁM vybral deset nejlepších spojení, a do hlášení napsal kterých deset spojení si vybral (v deníku je pořadové číslo), sečetl si překonané vzdálenosti ( ZASE SÁM ) a takové hlášení by poslal. Na začátku roku, nebo lépe při svém prvním zaslaném hlášení by napsal do jaké kategorie chce být zařazen. Kdo by udělal jen deset spojení a méně nemusí samozřejmě nic označovat. Jen pošle své hlašení obsahující kde vysílal, lokátor, počet spojení, součet km a odkaz na deník umístěný na stránkách http://www.cbpmr.cz/ .  Popřípadě i nějaké povídání či něco jiného. Hodnotil by se samozřejmě tak jako v hlavní kategorii součet km = počet bodů. 

Nešlo by tak jako doposud se účastnit v měsíčním vyhodnocení obou kategorií. KAŽDÝ by si na začátku roku vybral mezi „HLAVNÍ SOUTĚŽÍ „a  „ZLATÝMI DESETI “ a v té kategorii by byl nadále po celý rok hodnocen. Akorát soutěž „Součet DX“ a „Nejdelší spojení“  by byly společné pro obě kategorie.

To je asi tak vše. Na konci roku by se i pro vítěze ZLATÝCH DESETI nějaký ten diplom a pohár našel.

Za pořadatele Honza Expedice Žába. 73

PS: je to jen nástin a návrh. v prosincovém vyhodnocení to bude definitivní. Buď ano nebo ne. Chtělo by to víc „kohoutů na jednom smetišti“…

UPOZORNĚNÍ – SOUTĚŽ ZLATÁ HODINKA BUDE OD LEDNA 2023 ZRUŠENA BEZ NÁHRADY!

Loading

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..