Vyhodnocení ČS PMR CUPU za měsíc duben 2024.

Dobrý den, ahoj všichni příznivci PMR vysílání a celoročního závodu ČS PMR CUP zvláště. Nevím zda někteří nezapomněli poslat deník ale došlo vcelku k výrazným změnám na čelních místech. Tímto bych chtěl i připomenou, že pokud chcete získat pohár, měli by jste se účastnit (poslat deník) alespoň desetkrát za rok a ve vedlejší kategorii „součet DX “ alespoň třikrát. V průběhu sčítání a opisování údajů z vašich hlášení do mé evidence,  mě napadla ještě jedna vedlejší kategorie která bude na konci roku odměněna a to počet spojení za rok v rámci ČS PMR CUPU. Zatím vede Kevina Praha s 257 spojeními za první čtyři měsíce roku 2024. To je vše, píši to se zpožděním tak rovnou jdu na vyhodnocení.

První místo obsadila Kevina Praha která portejblovala na Ještědu v lokátoru JO70LR. Získala 80 spojení za 6 855 bodů. Její DX s Martinem Brdy portejblem na Boubíně měřil 212 kilometrů. Je to nejdelší spojení ( společně s Tomem Praha ) v měsíci duben. Gratulujeme.

Druhé místo obsadil Tom Praha, který byl s Kevinou na Ještědu. Tom udělal 78 spojení za 6 714 bodů. Jeho DX byl stejně dlouhý jako u Keviny, tedy 212 kilometrů. Gratulujeme.

Třetí skončil Jarda Sever z portejblu na Velkém Špičáku v lokátoru JO60NL. Udělal odsud 51 spojení za 4 011 bodů. Jardův DX s Jendou Skála na Kozákov JO70PO měřil 154 kilometrů.

Čtvrté místo obsadil Jarda Lanškroun z portejblu na Anenském vrchu JO800GF. Udělal odsud 43 spojení za 3 411 bodů. Jardův DX se Skokanem Litoměřice portejblem na Milešovce JO60XN měřil pěkných 187 kilometrů a je třetím nejdelším spojením v dubnu. Gratulujeme.

Páté místo obsadil Tomáš Vamberk z portejblu na Suchém Vrchu JO80IB. Navázal odsud 26 spojení za 2 097 bodů. Tomášův DX měřil pěkných 203 kilometrů a měl ho se Skokanem Litoměřice portejblem na Milešovce JO60XN. Je to současně i druhé nejdelší spojení za duben v ČS PMR CUPU. Gratulujeme.

Šesté místo obsadil Tom Terasa Třinec z portejblu na Velkonáči v lokátoru JN79LS. Za 23 spojení dostal 1 750 bodů. Tomův DX s Jardou Lanškroun na jeho portejbl Anenský vrch měřil 124 km.

Sedmé místo obsadil Kapitán Praha z portejblu na Drtinově rozhledně JN79ES. Navázal odsud 26 spojení za 1 400 bodů. Kapitánův DX s Jendou Skála na Bílou Skálu JO70QR měřil 128 kilometrů.

Osmé místo získal Senior 43 alias Pepa Bílá Hora z portejblu na haldě Chýně v JO70CB. Za 25 spojení dostal 1 276 bodů. Pepův DX s Karlem Víchová portejblem v Sýkoří měřil 115 kolometrů.

Deváté místo obsadil Jelen Paka z domova v Nové Pace JO70SL. Udělal tady 16 spojení za 1 195 bodů. Jelenův DX na Hříbka Hořovice portejblem na rozhledně Máminka měřil 126 kilometrů.

Desáté místo patří Pavlovi Praha z jeho portejblu na výhledovém místě Kamínek JN79FX. Má odsud navázaných 13 spojení za 742 bodů. Pavlův DX Martinem Brdy portejblem na Boubíně měřil 121 kilometrů.

A to je vše. Děkujeme za zasílaná hlášení. Je dobře že v hojné míře používáte „robota na vkládání deníků“ ale i za posílání hlášení emailem. Mějte se pěkně a zase za měsíc na shledanou. Tomáš Vlašim a Honza – Expedice Žába. 73

PS: zase. Pokud vám nebude něco sedět nebo něco jiného, neváhejte se ozvat. Opravíme, upravíme apod.  Či třeba nechat komentář pod článkem. Děkujeme.

PS 2: prosím Vás, datum uzávěrky příjmu deníků berte jako 100%. Někdy se stane, že vyhodnocení začnu psát hned po půlnoci. Někdy až ráno, nebo jako včera až odpoledne. Kdysi jsem se o tom bavil z Tomášem Vlašim zda brát a pak vše předělávat ještě po zveřejnění výsledků a dohodli jsme se že NE! Pátý den do půlnoci a pak STOP. Kdo pošle později tak bude mít smůlu. Ještě malá vsuvka. Většina z Vás posílá deník vzniklý při Nov Contestu. Ten pak vkládá na cbpmr a odesílá i do Nov Contestu. Podle mne není velký problém v té chvíli odeslat i hlášení nám do ČS PMR CUPU, než se pak za 10 dní vymlouvat že jsem se nedostal k PC. Pěkný den všem přeje Honza – Expedice Žába. 73

 

 

Loading

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..