Vyhodnocení ČS PMR CUPU za měsíc únor roku 2024.

Dobrý den a ahoj všichni co vysíláte na vlnách PMR a účastníci ČS PMR CUPU zvlášť. Další měsíc je za námi a tak trochu opožděně začínám psát hodnocení. Udělal jsem na popud Jardy Lanškroun malou úpravu v chystaném závodě “ Mini polní den na vlnách PMR z rozhleden „. Jedná se o to, že nemusíte nutně být na rozhledně, ale i pod ní a také třeba jen, když bude v blízkosti místo lepší, v lokátoru ve kterém se ale rozhledna nacházet MUSÍ! Tentokrát bude hodnocení trochu postaru a jinak. Nebudu uvádět jak si vedete v celkovém hodnocení ale jen v měsíčním. Rovněž bych chtěl upozornit držitele zatím nejdelšího spojení, že je nutno zaslat (dle propozic) alespoň TŘI hlášení v roce kdy se DX povedl. Jinak nebude počítán do celkového pořadí. Toť asi vše. 

 1. místo obsadil z portejblu na Bílé Skále v lokátoru JO70QR Jenda Skála. Za 77 spojení získává 7 187 bodů. Jendův DX s Martinem Brdy na šumavský Můstek JN69OE měřil pěkných 231 kilometrů. Je to třetí nejdelší spojení v měsíci a tak Jendovi k němu gratulujeme.
 2. místo získal Tom Praha z portejblu na Ještědu v lokátoru JO70LR. Tom zde udělal 71 spojení za 6 308 bodů. Tomův DX na Martina Brdy portejblem na Můstku JN69OE měřil 212 kilometrů.
 3. místo patří Kevině Praha také z portejblu na Ještědu v lokátoru JO70LR. Bohužel se jí jedno spojení nepovedlo a tak zaostala za Tomem. Za 70 spojení získala 6 172 bodů. Stejný DX jako měl Tom měřil i Kevině 212 kilometrů a povedl se jí s Martinem Brdy portejblem na šumavském Můstku v JN69OE.
 4. místo má rezervováno pro sebe Jarda Sever z portejblu na Klínovci v JO60LJ.  Udělal zde 47 spojení za 4 262 bodů. Jardův DX s Kapitánem Praha portejblem na Kraví Hoře JN78IR v Novohradských horách  měřil pěkných 224 kilometrů.
 5. místo je schováno pro Jardu Lanškroun který byl portejblem na Suchém Vrchu v lokátoru JO80IB. Povedlo se mu odtud udělat 37 spojení zza 3 556 bodů. Jardův DX v délce 305 kilometrů s Mopedem Halže portejblem na Pavlově Studenci v lokátoru JN69FT je nejdelším spojením v rámci ČS PMR CUPU za měsíc únor. Jardo gratulujeme.
 6. místo, zde je Tomáš Vamberk který byl portejblem na Velké Deštné v Orlických Horách lokátor JO80EH. Za 25 spojení získává 2 742 bodů. Tomášův DX s Honzou Karlovy Vary portejblem na krušnohorském vrchu Plešivec v lokátoru JO60KI měřil 249 kilometrů a je současně i druhým nejdelším spojení za únor. Tomáši gratulujeme.
 7. místo obsadil Kapitán Praha z portejblu na rozhledně Korunka nad Černolicema v lokátoru JN79DV. Udělal zde 34 spojení za 2 224 bodů. Kapitánův DX s Jardou Lanškroun portejblem na Suchém Vrchu JO80IB měřil 174 kilometrů.
 8. místo má pro sebe Jelen Paka který byl doma v Nové Pace lokátor JO70SL. Udělal odsud 20 spojení za 1 807 bodů. Jelenův DX s Martinem Brdy portejblem na Můstku JN69OE měřil pěkných 221 kilometrů.
 9. místo obsadil Senior 43 alias Pepa Bílá Hora z portejblu na haldě u obce Chýně v lokátoru JO70CB. Pepovi se odsud povedlo udělat 24 spojení za 1 394 bodů. Pepův DX s Pavlem Dolina portejblem na Křivém Javoru JN89AP měřil 139 kilometrů.
 10. místo z nové rozhledny Na Pasece JN79LR u Trhového Štěpánova obsadil Pavel Praha. Pavel tady navázal celkem 8 spojení za 638 bodů. DX v délce 141 kilometrů se Pavlovi povedlo udělat s Jardou Sever portejblem na Medvědí Skále v Krušných Horách JO60RN.
 11. místo získal Tomáš Vlašim který so potuloval po Vlašimi. Za 6 spojení která při své potulce udělal získal 182 bodů. Tomášův DX s Kevinou Praha portejblem na jihobrdském kopci Třemšín JN69VN měřil 79 kilometrů.
 12. místo patří Jakubovi Lesná za jedno spojení které udělal z portejblu Slatina JN89IE na Radka Brno portejblem v Tuřanech lokátor JN89HD a měřilo 8 km. Takže 8 bodů a DX 8 kilometrů.

Tak a to je vše. Celkové výsledky ( za půl roku ) zveřejním možná v půlce roku. Nebudu je tedy vypisovat zde, jen si je budu evidovat pro sebe. Tak se mějte pěkně, dobře portejblujte a posílejte nám své výsledky PMRkového konání za které Vám velmi děkujeme. Pořadatelé Tomáš Vlašim a Honza Expedice Žába. 73

PS: samozřejmě pokud něco máte, připomínku, najdete nějakou chybu tak neváhejte a ozvěte se  na email “ pmrcup@email.cz “ Děkuji Honza Expedice Žába. 73

Loading

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..