Vyhodnocení soutěže Trojkoruna Krále PMR.

Dobrý den, ahoj všichni příznivci vysílání na pásmu PMR. Když jsme tuto soutěž vyhlašovali, čekali jsme urputný boj mnoha lidiček co rádi na PMR vysílají. Zpočátku to tak i vypadalo, dokonce někdo i tvrdil, že „Koruna bude jeho“, ale opak se stal pravdou. Venda Brdy, který se stal prvním KRÁLEM PMR za rok 2020, nasadil někdy v půlce roku k trháku a skoro jako s využitím DRS se odpoutal od zbytku uchazečů, aby na konci roku vyhrál úplně všechno. ČS PMR CUP, Nov Contest a i obě kola PMR DX 2020. Pravda, druhé kolo PMR DX ještě není vyhlášeno, ale Vendův náskok již nikdo asi nedožene. Akorát v Pikadoru byl Venda až čtvrtý, ale tam se pořadí nepočítalo, jen účast. Druhé až poslední místo, tedy královský dvůr tvoříte vy všichni co jste se loňských soutěží a štafet účastnili.

KRÁLEM PMR za rok 2020 s právem nosit korunu krále, se stává VENDA BRDY za tři první místa v soutěžích a účast v Pikadoru. 

Korunovace proběhne po dohodě na blíže nespecifikovaném místě asi v měsíci únoru za účasti obou pořadatelů. Těšíme se a dáme včas vědět kdy a kde to bude, za pořadatele Honza – Expedice Žába a Tomáš Vlašim. Přejeme Vám pěkné portejbly, 73.

Loading

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..