Vyhodnocení ČS PMR CUPU za měsíc únor 2022.

Dobrý den, ahoj příznivci PMR vysílání a ČS PMR Cupu zvlášť. Další měsíc uběhl a je nutné ho tedy vyhodnotit aby jste věděli jak to tentokrát dopadlo. Do soutěže přibylo několik nováčků. Ten úplně nový je Jelen Nová Paka, kterého títo vítám mezi soutěžícími. A pak musím zmínit i staronového soutěžícího, kterým je Kevina Praha a s radostí kvitujeme její rozhodnutí se opět účastnit klání na vlnách PMR. I jí mezi námi opět vítáme. Přišel mi do pošty i jeden email, kde byl pouze předmět Zlatá hodinka a ve zprávě nic, jen odkazy na 4 deníky které byly udělány za únor. Tak takto ne vážení přátelé, pokud se chcete účastnit mělo by hlášení vypadat zhruba tak jak je psáno v propozicích ČS PMR CUPU. Jsou možné výjimky, kdy třeba jeden pošle hlášení za dva soutěžící s vyznačením rozdílů v denících či dvě (tři i víc ) hlášení z jedné adresy. Nevím co se učí na školách teď, ale za mých mladých let jsme se někdy ve druhé třídě učili psát dopis. Dnes to je email, což je v podstatě totéž. Učili nás napsat nejdříve datum a místo (to dnes udělá email sám) pak oslovení, pozdravení, zprávu co chceme a když něco chceme, tak i poprosíme a nakonec rozloučení a podpis. Dnes dopisy už nepíši ale v emailu se to snažím dodržet. Nějak jsem se rozepsal …  Za únor přišlo 14 správně napsaných hlášení za které Vám děkujeme, spolu s Tomášem Vlašim. S tou Zlatou hodinkou jsem si tedy „dal“ ale alespoň mám co dělat. A teď tedy jak to dopadlo.

Vyhodnocení ZLATÉ HODINKY jen za únor 2022:

 Na prvním místě se umístila do ČS PMR CUPU se navrátivší Kevina Praha, která byla na portejblu Kozákov. Za hodinu vysílání se jí podařilo udělat 36 spojení za 2 972 bodů. Kevin DX s Karlem Klínovec na Klínovec měl pěkných 167 kilometrů e je současně i druhým nejdelším spojením ve Zlaté hodince ( spolu s Tomem Praha ) Gratulujeme Kevino.

Druhé místo získal Tom Praha, který byl jako Kevina na Kozákově. Za 35 spojení získal 2 958 bodů. Tomův DX s Karlem Klínovec na Klínove měřil stejných 167 km jako u Keviny a je tedy také druhým nejdelší spojením ve Zlaté hodince. Tome gratulujeme.

Třetí místo obsadil Hany Všelibice, který byl portejblovat na Ještědu. Za hodinu vysílání navázal 27 spojení za 2 170 bodů. Hanyho DX s Martinem Brdy portejblem na Můstku na Šumavě měřil parádních 212 kilometrů a je tak nejdelším spojením ve Zlaté hodince ČS PMR Cupu. Hany gratulujeme.

Čtvrté místo v únoru patří Petrovi Měcholupy, který portejbloval na Hradešíně. Udělal zde 22 spojení za 1204 bodů. Petrův DX v délce 107 kilometrů se mu podařilo navázat se Zdendou Červený Kostelec portejblem na Dobrošově.

 Na pátém místě se umístil Pavel Praha z portejblu na Javorové skále u Prčic. Za 10 spojení dostává 773 bodů. Pavlův DX na Kevinu Praha portejblem na Bouřňáku v Krušných horách měl hodnotu 138 kilometrů.

 Šestá se umístila Eva Rokycany, která z portejblu na Radyni u Plzně dostává 561 bodů za 11 spojení za hodinu navázaných. Evin DX s Vendou Brdy na Ještěd měřil pěkných 158 kilometrů a je třetím nejdelším spojením v ČS PMR Cupu ve Zlaté hodince za měsíc únor. Evo gratulujeme.

Na sedmém místě skončil nováček Jelen Nová Paka který z domova udělal 7 spojení za 403 bodů. Jelenův DX s Mannym Jihlava na rozhlednu Špulka byl v délce 91 kilometrů.

 A na osmém místě hodnocení Zlaté hodinky uzavírá Hraboš Barrandov Praha, který z procházky na pražském Děvíně udělal 5 spojení za 346 bodů. Hrabošův DX s Kubou Háje portejblem na Zlatém návrší v Krkonoších měřil 114 kilometrů.

A nyní vyhodnotím hlavní kategorii ČS PMR CUPU za měsíc únor 2022:

První místo získal vynikajícím výsledkem na Ještědu portejblující a prý brzdící, Venda Brdy. Jeho 80 spojení mu dalo 6 993 bodů. Vendův DX s Martinem Brdy portejblem na Můstku na Šumavě měl hodnotu 212 kilometrů a stal se druhým nejdelším spojením v této kategorii ČS PMR Cupu za měsíc únor. Vendo gratulujeme.

Druhé místo obsadila staronová účastnice ČS PMR Cupu Kevina Praha portejblující na Kozákově. Za 63 spojení dostala 5 055 bodů. DX s Martinem Brdy na šumavský Můstek měřil parádních 217 kilometrů a je nejdelším spojením za únor v hlavní soutěži (spolu s Tomem Praha). Kevino gratulujeme.

 Třetí skončil Tom Praha také z portejblu na Kozákově. Ten měl o jedno spojení méně, tedy jen 62 a dostal za ně 5 041 bodů. Tomův DX rovněž s Martinem Brdy měřil 217 kilometrů a je také nejdelším spojením za únor (společně s Kevino). Tome gratulujeme.

 Čtvrté místo obsadil Lides Úvaly z portejblu na Hradešíně. Za 34 spojení zde navázaných dostává Lides 1 663 bodů. DX v délce 107 kilometrů měl Lides se Zdendou Červený Kostelec portejblem na Dobrošově. Ještě doplním, že to byl společný portejbl Lidese Úvaly s Petrem Měcholupy.

  Páté místo patří Tomášovi Vlašim z portejblu v Miřeticích na Vlašimsku. Tomášovi se podařilo udělat 10 spojení za 819 bodů. DX který Tomáš měl s Kubou Háje na Zlaté návrší v Krkonoších měřil 132 kilometrů a je současně i třetím nejdelším spojením v ČS PMR Cupu – hlavní kategorie. Tomáši gratulujeme.

 Šestý se umístil Johan Hradec z portejblu na rozhledně Rozárka v lokátoru JO80WE. Johanovi se povedlo udělat 13 spojení za 572 bodů. DX který měl Johan s Hanym Všelibice portejblujícím na Ještědu měřil 89 kilometrů.

 Na sedmé místo se dostal Senior 43 alias Pepa Bílá Hora. Pepa ze své domovské Bílé Hory udělal 9 spojení za 379 bodů. Pepův DX s Kevinou Praha portejblem na Bouřňáku měl hodnotu 81 kilometrů.

 Osmé místo vybojoval Radek Hrabůvka z balkonu doma. Spojení udělal dvě za 34 bodů. Radkův DX s Romanem Delta Třinec měřil 28 kilometrů. 

A tabulku nám uzavírá Expedice Žába na místě devátém. Ze zdravotní procházky měla jedno DX  spojení s Jirkou Kobylisy v délce 11 km za 11 bodů.

Tabulka hlavní kategorie za celý rok 2022:

1. místo ………………………………………… Tom Praha —————————– 10 263 bodů

2. místo ………………………………………… Venda Brdy —————————- 10 093 bodů

3. místo ………………………………………… Lides Úvaly —————————– 5 240 bodů

 4. místo ………………………………………… Kevina Praha ————————– 5 055 bodů

5. místo ………………………………………… Tomáš Vlašim ————————– 1 244 bodů

 6. místo ………………………………………… Expedice Žába ————————— 654 bodů

7. místo …………………………………………. Johan Hradec ————————— 572 bodů

8. místo …………………………………………. Senior 43 ——————————— 400 bodů

9. místo …………………………………………. Radek Hrabůvka ————————- 59 bodů

Tabulka Zlatá hodinka ČS PMR Cupu za celý rok 2022:

1. místo …………………………………………. Hany Všelibice ————————– 4 601 bodů

2. místo ………………………………………….. Petr Měcholupy ———————— 2 006 bodů

3. místo ………………………………………….. Pavel Praha —————————– 1 370 bodů

4. místo ………………………………………….. Eva Rokycany —————————- 561 bodů

5. místo …………………………………………… Jelen Nová Paka ———————— 403 bodů

6. místo …………………………………………… Hraboš Barrandov Praha ———— 391 bodů

Tabulka DX za celý rok 2022 v ČS PMR Cupu:

1. místo ……………………………………………. Tom Praha ——————————- 429 km

2. místo ……………………………………………. Hany Všelibice ————————– 419 km

3. místo …………………………………………….. Venda Brdy —————————— 368 km

4. místo …………………………………………….. Pavel Praha —————————— 278 km

5. místo …………………………………………….. Tomáš Vlašim —————————- 248 km

6. místo …………………………………………….. Lides Úvaly ——————————- 236 km

7. místo …………………………………………….. Kevina Praha —————————-  217 km

8. místo ……………………………………………… Petr Měcholupy ————————- 213 km

9. místo ……………………………………………… Hraboš Barrandov Praha ———– 159 km

10. místo ……………………………………………… Eva Rokycany ————————— 158 km

11. místo ……………………………………………. Expedice Žába ————————— 102 km

12. místo …………………………………………….. Senior 43 ———————————- 101 km

13. místo …………………………………………….. Jelen Nová Paka ————————– 91 km

14. místo …………………………………………….. Johan Hradec —————————– 89 km

15. místo …………………………………………….. Radek Hrabůvka ————————- 47 km

To by mělo být vše. Pokud naleznete nějakou chybu nebojte se ozvat a napište mě. Nově jsem si zavedl posílání emailů Vám účastníkům, aby jste věděli, že je hodnocení již na světě. A taky na popud jednoho závodnice dávám na web cbpmr. cz avízo, že se blíží konec příjmu deníků do ČS PMR CUPU.

Mějte se pěkně, posílejte nám své výsledky vysílání (samozřejmě dle propozic ČS PMR CUPU které si dobře přečtěte https://ceskoslovenskypmrcup.cz/propozice-cs-pmr-cupu/ ) a zase za měsíc se těším na zpracovávání. Za vaše hlášení vám děkujeme a přejeme pěkné portejbly.

Honza – Expedice Žába a Tomáš Vlašim, 73.

 

 

 

Loading

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..